TVP 1
Program TV Polonia na czas CST

piątek, 19 stycznia, 2018
01:00Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
01:10Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
01:15Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
01:40Rodzinny ekspres; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
02:15Ojciec Mateusz - odc. 193 - Komornicy (Ojciec Mateusz XV odc. 7) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15Dr Quinn - seria III, odc. 6 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III, Halloween II) - txt. str. 777; serial kraj prod.USA (1994); Dla małoletnich od lat 12
04:10Zagadka Hotelu Grand - odc. 24 (seria II, odc. 10) (Gran Hotel, ep. 24) - txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Niemcy, Hiszpania (2013); Dla małoletnich od lat 12
05:00Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
05:10Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
05:30Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
05:35Magazyn Rolniczy - Niebezpieczne palenie śmieci w domu; Bez ograniczeń wiekowych
05:55Natura w Jedynce - Kot doskonały (Top Cats); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); Dla małoletnich od lat 7
07:00Elif - odc. 177 (Elif, bolum 177) - txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
08:00Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40Rajd Dakar 2018 - odc. 14; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach - Oberstdorf - konkurs indywidualny ( studio ) (Mistrzostwa Świata w lotach - Oberstdorf - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
09:00Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach - Oberstdorf - konkurs indywidualny ( 1 seria ) (Mistrzostwa Świata w lotach - Oberstdorf - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
10:00Teleexpress - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach - Oberstdorf - konkurs indywidualny ( 2 seria ) (Mistrzostwa Świata w lotach - Oberstdorf - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
11:55Jeden z dziesięciu - 18/100; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:30Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
13:25The Wall. Wygraj marzenia - /17/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
14:25Weekendowy Hit Jedynki - Bunt na Bounty (Bounty, The) 125'; dramat kraj prod.Wielka Brytania, USA (1984); reż.:Roger Donaldson; wyk.:Mel Gibson, Anthony Hopkins, Edward Fox, Liam Neeson; Dla małoletnich od lat 16
16:40Zdradzona przyjaźń (Mother Betrayed) - txt. str. 777 82'; thriller kraj prod.USA (2015); reż.:Michael Feifer; wyk.:Lynn Collins, Adam Kaufman, Bree Williamson; Dla małoletnich od lat 16
18:20Agent XXL (Big Momma's House) - txt. str. 777 94'; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Raja Gosnell; wyk.:Martin Lawrence, Nia Long, Paul Giamatti, Terrence Howard; Dla małoletnich od lat 12
20:00Notacje - Andrzej Ciechanowiecki. Więzienie w Rawiczu; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:15Zakończenie dnia
21:45Galeria - odc. 101; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:05Klan - odc. 3242 - txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:30Klan - odc. 3243 - txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:05Sprawa dla reportera - txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12