00:00 | Jak to działa - Ekologia - Jedzenie; magazyn (2022); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
00:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
00:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
04:10 | Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi - odc. 533 (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
04:30 | Barwy szczęścia - odc. 2941 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Jakub Bohosiewicz, Joanna Pocica, Jasper Sołtysiewicz, Sebastian Perdek, Ewelina Serafin, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Gość Poranka (2024) |
05:25 | Drugie pokolenie; reportaż (2019); Dla małoletnich od lat 7 |
05:50 | O mnie się nie martw s.II odc. 4/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2014); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
06:40 | O mnie się nie martw s.II odc. 5/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2015); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
07:35 | Warszawa: miasto podzielone - (N) (2019); reż.: Eric Bednarski; Dla małoletnich od lat 12 |
08:50 | Bajki naszych rodziców - Miś Uszatek - Latawiec; serial animowany (1976); reż.: Marian Kiełbaszczak; Bez ograniczeń wiekowych |
09:00 | Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 12 - (N); telenowela dokumentalna (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz; wyk.: Katarzyna Dominiak, Wojciech Żołądkowicz, Paula Stępczyńska, Aleksandra Sroka; Dla małoletnich od lat 12 |
09:30 | Barwy szczęścia - odc. 2941 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Jakub Bohosiewicz, Joanna Pocica, Jasper Sołtysiewicz, Sebastian Perdek, Ewelina Serafin, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:20 | Gra słów. Krzyżówka - /848/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
10:50 | Leśniczówka - odc. 691 - (N); serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Marek Bukowski; wyk.: Witold Dębicki, Barbara Kałużna, Maks Pacholak, Grzegorz Pawlak, Rafał Szałajko, Marek Bukowski, Joanna Orleańska, Katarzyna Pakosińska, Maria Pawłowska, Piotr Więcławski; Dla małoletnich od lat 12 |
11:20 | Polskie Parki Narodowe - Karkonoski Park Narodowy - (N); film dokumentalny (2023); reż.: Rafał Kołodziej; Bez ograniczeń wiekowych |
11:50 | W obiektywie Polonii - Wschód; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
12:10 | Wilnoteka - (odc. 677) ((odc. 677)); magazyn kraj prod.Litwa (2024); reż.: Walenty Wojniłło; Bez ograniczeń wiekowych |
12:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:05 | Pogoda (2024) |
13:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:25 | Ekstradycja I - odc. 4/6 - (N); serial kryminalny TVP (1995); reż.: Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Alosza Awdiejew, Wojciech Wysocki, Ryszard Radwański, Ola Rosińska; Dla małoletnich od lat 16 |
14:20 | Ekstradycja I - odc. 5/6 - (N); serial kryminalny TVP (1995); reż.: Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Alosza Awdiejew, Krzysztof Kolberger, Wojciech Wysocki, Ola Rosińska, Jerzy Kamas; Dla małoletnich od lat 16 |
15:15 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
15:50 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 25 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Tomasz Karolak; Dla małoletnich od lat 7 |
16:10 | Teleexpress Extra - (N) (2024) |
16:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
17:00 | Gra słów. Krzyżówka - /848/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Okrasa łamie przepisy - Sos holenderski - (N) (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
18:00 | Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /147/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); reż.: Oskar Płonka; Dla małoletnich od lat 7 |
18:20 | Przepis dnia s.VI - odc. (28) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
18:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
18:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Pogoda (2024) |
19:05 | Sport (2024) |
19:15 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 300 (Ojciec Mateusz S. XXIII, ODC. 10) - To ja Mateusz - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Eryk Lubos, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Piotr Polk, Michał Piela, Redbad Klynstra-Komarnicki, Bartlomiej Firlet, Rafał Cieszyński; Dla małoletnich od lat 12 |
20:05 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 301 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 11) - Trudny powrót - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Eryk Lubos, Piotr Polk, Michał Piela, Redbad Klynstra-Komarnicki, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Jędrzej Taranek; Dla małoletnich od lat 12 |
21:00 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
21:40 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 25 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Tomasz Karolak; Dla małoletnich od lat 7 |
22:00 | Barwy szczęścia - odc. 2941 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Jakub Bohosiewicz, Joanna Pocica, Jasper Sołtysiewicz, Sebastian Perdek, Ewelina Serafin, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Drugie pokolenie; reportaż (2019); Dla małoletnich od lat 7 |
22:50 | Przepis dnia s.VI - odc. (28) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
23:00 | Zakończenie dniaPIĄTEK 19.04.2024 TV Polonia |
23:00 | Gra słów. Krzyżówka - /848/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
23:30 | Zakochaj się w Polsce - odc. 324 Kadyny - (N); magazyn (2024); reż.: Ewa Grodzka; Dla małoletnich od lat 7 |
00:00 | Makłowicz w podróży. Hiszpania (193) - Sierra Nevada; magazyn kulinarny (2016); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
00:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
00:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
04:10 | Wilnoteka - (odc. 677) ((odc. 677)); magazyn kraj prod.Litwa (2024); reż.: Walenty Wojniłło; Bez ograniczeń wiekowych |
04:30 | Lepsza połowa s.II - odc. 30 - (N); serial TVP (2020); reż.: Kristoffer Rus; wyk.: Barbara Wypych, Viola Kołakowska, Adam Nowak, Karim Martusewicz, Paweł Lewicki, Franek Kolikow, Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Iza Kuna; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Gość Poranka (2024) |
05:20 | To jest grane - (5); magazyn muzyczny (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
05:50 | M jak miłość - odc. 1781 - (N); serial TVP (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
06:40 | M jak miłość - odc. 1782 - (N); serial TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Magdalena Wieczorek, Małgorzata Pieczyńska, Karol Strasburger, Kamil Drężek, Monika Mielnicka, Michalina Sosna, Paulina Lasota, Hanna Śleszyńska, Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska; Dla małoletnich od lat 12 |
07:35 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
08:15 | Bajki naszych rodziców - Między nami bocianami - odc. 8 - Królestwo za królewnę - (N); serial animowany (2000); reż.: Andrzej Flettner; Bez ograniczeń wiekowych |
08:40 | Ale talent - Wieszak ze starych zabawek; program edukacyjny (2021); reż.: Katarzyna Urbańska; Bez ograniczeń wiekowych |
08:50 | Szansa na sukces. Opole 2024 - Lanberry; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
09:45 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 26 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Dominika Kluźniak; Dla małoletnich od lat 7 |
10:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:20 | Gra słów. Krzyżówka - /849/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
10:50 | Leśniczówka - odc. 692 - (N); serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Marek Bukowski; wyk.: Sambor Czarnota, Beata Fido, Grzegorz Goch, Jarosław Gruda, Jacek Kopczyński, Maria Pawłowska, Marek Bukowski, Witold Dębicki, Jolanta Fraszyńska, Aldona Jankowska; Dla małoletnich od lat 12 |
11:20 | Zakochaj się w Polsce - odc. 332 Barlinek i Pyrzyce - (N); magazyn (2024); reż.: Ewa Grodzka; Dla małoletnich od lat 7 |
11:50 | Przystanek Ameryka - /96/ (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
12:10 | Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Zbigniew Pietrzykowski - (N); reportaż (2020); Dla małoletnich od lat 12 |
12:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:05 | Pogoda (2024) |
13:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:25 | Na dobre i na złe - odc. 916 Czy oliwa sprawiedliwa? - (N); serial TVP (2024); reż.: Tadeusz Łysiak; wyk.: Anna Szymańczyk, Weronika Walasiewicz, Dawid Kunicki, Katarzyna Cichosz, Jagoda Pietruszkówna, Michał Żebrowski, Grzegorz Małecki, Marcin Troński, Maria Kowalik, Marta Walesiak; Dla małoletnich od lat 12 |
14:20 | Na sygnale - odc. 442 "Dzień Dziadków" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
14:45 | Na sygnale - odc. 443 "Bogini zemsty" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
15:10 | Czterdziestolatek - odc. 12/21 - Nowy zastępca, czyli meteor - (N); serial TVP (1975); reż.: Jerzy Gruza; wyk.: Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Andrzej Kopiczyński, Roman Kłosowski, Leonard Pietraszak; Dla małoletnich od lat 7 |
16:10 | Teleexpress Extra - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
16:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
17:00 | Gra słów. Krzyżówka - /849/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Stacja Arktyka - Pacjent ocean; cykl dokumentalny (2023); reż.: SAMBOR WILK, Sambor Wilk; Dla małoletnich od lat 12 |
18:00 | Przystanek Ameryka - /96/ (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
18:20 | Przepis dnia s.VI - odc. (29) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
18:30 | Krzysztof Klenczon - największe przeboje; koncert (2021); Bez ograniczeń wiekowych |
19:15 | Ekstradycja I - odc. 4/6 - (N); serial kryminalny TVP (1995); reż.: Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Alosza Awdiejew, Wojciech Wysocki, Ryszard Radwański, Ola Rosińska; Dla małoletnich od lat 16 |
20:10 | Ekstradycja I - odc. 5/6 - (N); serial kryminalny TVP (1995); reż.: Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Alosza Awdiejew, Krzysztof Kolberger, Wojciech Wysocki, Ola Rosińska, Jerzy Kamas; Dla małoletnich od lat 16 |
21:05 | Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody (2021); reż.: Michał Ogrodowczyk; Dla małoletnich od lat 7 |
22:05 | Na sygnale - odc. 442 "Dzień Dziadków" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
22:35 | Na sygnale - odc. 443 "Bogini zemsty" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Zakończenie dniaSOBOTA 20.04.2024 TV Polonia |
23:00 | Gra słów. Krzyżówka - /849/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
23:30 | Balans bieli - (N); magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
00:00 | Operacja zdrowie - magazyn medyczny - (N); magazyn medyczny (2024); reż.: Piotr Poraj - Poleski; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
00:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
04:35 | Natalia Kaczmarek, droga do Paryża (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
04:50 | Słoneczna włócznia - odc. 3 - Magiczna moc - (N) (JM); serial TVP (2000); reż.: Jerzy Łukaszewicz; wyk.: Maciej Łagodziński, Grzegorz Ruda, Katarzyna Chrzanowska, Marta Borowska, Małgorzata Głuchowska, Gudrun Okras, Jerzy Gudejko, Matthias Matz, Reiner Heise, Jan Rekiel; Bez ograniczeń wiekowych |
05:20 | Słoneczna włócznia - odc. 4 - Fenomen - (N) (JM); serial TVP (2000); reż.: Jerzy Łukaszewicz; wyk.: Maciej Łagodziński, Grzegorz Ruda, Marta Borowska, Gurdun Okras, Jerzy Gudejko, Jurgen Reuter, Stephen Durr, Małgorzata Głuchowska, Matthias Zahlbaum, Matthias Matz; Bez ograniczeń wiekowych |
05:55 | Wędrowiec Polski - Kurpie - (N); cykl reportaży (2023); reż.: Agnieszka Żmijewska; Dla małoletnich od lat 12 |
06:25 | Na dobre i na złe - odc. 916 Czy oliwa sprawiedliwa? - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Tadeusz Łysiak; wyk.: Anna Szymańczyk, Weronika Walasiewicz, Dawid Kunicki, Katarzyna Cichosz, Jagoda Pietruszkówna, Michał Żebrowski, Grzegorz Małecki, Marcin Troński, Maria Kowalik, Marta Walesiak; Dla małoletnich od lat 12 |
07:25 | Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody (2021); reż.: Michał Ogrodowczyk; Dla małoletnich od lat 7 |
08:25 | Okrasa łamie przepisy - Pesto, salsa czy sałsza - (N) (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
09:00 | Kulturalni PL - (682); magazyn (2024); reż.: Karolina Bendera; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych |
10:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:20 | M jak miłość - odc. 1783 - (N); serial TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Melania Grzesiewicz, Michał Pszeniczny, Jacek Kopczyński, Dorota Kamińska, Marcin Bosak, Krystian Wieczorek, Aleksandar Milićević, Anna Mucha, Marta Chodorowska, Hanna Turnau; Dla małoletnich od lat 12 |
11:10 | Szansa na sukces. Opole 2024 - Andrzej Sobczak; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
12:05 | Kabaretowe Naj - Ruchome obrazy /skrót/ (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
12:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:05 | Pogoda - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
13:10 | Sport - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:20 | Zatoka szpiegów - odc. 3 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Michał Rogalski; wyk.: Bartosz Gelner, Przemysław Kozłowski, Mariusz Bonaszewski, Karolina Kominek, Wiktoria Supryn, Wojciech Skibiński, Karol Pocheć, Anna Radwan, Robert Latusek, Michał Mikołajczak; Dla małoletnich od lat 16 |
14:15 | Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 5 - (N) (AD); reality show (2024); reż.: Małgorzata Cyganek - Jędrzejczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
15:10 | Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 6 - (N); serial TVP (2021); reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Sonia Mietielica, Andrzej Komarnicki, Mateusz Rusin, Jan Litwinowicz, Grzegorz Małecki, Natella Tretyakova, Kamil Jakubiec, Małgorzata Zajączkowska, Jan Frycz, Andrew Zhuravsky; Dla małoletnich od lat 16 |
16:00 | Teleexpress Weekend; magazyn (2024) |
16:25 | Polacy to wiedzą! - odc. 94; teleturniej (2024); reż.: Szymon Łosiewicz, Michał Madaliński; Dla małoletnich od lat 7 |
17:00 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
17:35 | M jak miłość - odc. 1783 - (N); serial TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Melania Grzesiewicz, Michał Pszeniczny, Jacek Kopczyński, Dorota Kamińska, Marcin Bosak, Krystian Wieczorek, Aleksandar Milićević, Anna Mucha, Marta Chodorowska, Hanna Turnau; Dla małoletnich od lat 12 |
18:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
19:03 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
19:10 | O mnie się nie martw s.II odc. 4/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2014); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
20:00 | O mnie się nie martw s.II odc. 5/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2015); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
20:55 | Varius Manx & Kasia Stankiewicz na dobry wieczór; widowisko muzyczne (2024); reż.: Beata Szymańska-Masny; Dla małoletnich od lat 12 |
21:50 | Czterdziestolatek - odc. 12/21 - Nowy zastępca, czyli meteor - (N); serial TVP (1975); reż.: Jerzy Gruza; wyk.: Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Andrzej Kopiczyński, Roman Kłosowski, Leonard Pietraszak; Dla małoletnich od lat 7 |
22:50 | Tylko jeden skecz - "Brzuchomówca" - Kabaret Ani Mru Mru /7/; program rozrywkowy (2013); Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Zakończenie dniaNIEDZIELA 21.04.2024 TV Polonia |
23:00 | Zrujnowani odbudowani; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
23:35 | Czarne chmury - odc. 10/10 - Pościg - (N); serial TVP (1973); reż.: Andrzej Konic; wyk.: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
00:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
04:35 | Misja Brazylia - Najważniejsi są ludzie; cykl reportaży (2022); Dla małoletnich od lat 12 |
04:55 | Między ziemią a niebem (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
05:00 | Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
05:15 | Między ziemią a niebem (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
05:55 | Słowo na niedzielę - Co ma szpinak do pasterza? - (JM) (2024); reż.: Mateusz Pleskacz; Bez ograniczeń wiekowych |
06:00 | Transmisja Mszy Świętej - z kaplicy Domu Prowincjalnego Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza w Warszawie (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
07:15 | Będziemy mieszkać razem - odc. 1 - (N) (AD); serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Tadeusz Łysiak, Anna Maliszewska; wyk.: Bronisław Wrocławski, Aleksandra Konieczna, Oksana Cherkashyna, Lena Góra, Mikołaj Roznerski; Dla małoletnich od lat 12 |
08:10 | Kiedyś to było...; magazyn (2024) |
08:45 | Muzyczne NAJ - Maryla Rodowicz /bis1/; program rozrywkowy (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
09:00 | Makłowicz w podróży. Hiszpania (193) - Sierra Nevada; magazyn kulinarny (2016); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
09:30 | Polacy to wiedzą! - odc. 95; teleturniej (2024); reż.: Szymon Łosiewicz, Michał Madaliński; Dla małoletnich od lat 7 |
10:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:20 | M jak miłość - odc. 1784 - (N); serial TVP (2024); reż.: Michał Wnuk; wyk.: Michalina Sosna, Hanna Śleszyńska, Alina Szczegielniak, Maurycy Popiel, Kamil Drężek, Paulina Lasota, Mikołaj Roznerski, Małgorzata Pieczyńska, Ilona Janyst, Dominika Lignicka; Dla małoletnich od lat 12 |
11:10 | IRA na dobry wieczór; widowisko muzyczne (2024); reż.: Beata Szymańska-Masny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
12:00 | no... wiadomo - /6/; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
12:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:55 | Pogoda - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
13:00 | Sport - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:05 | Komisarz Alex - odc. 237 (seria XIX, odc. 8) - "Nowe otwarcie" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Piotr Bondyra, Wojciech Czerwiński, Beata Fido, Janusz Chabior, Monika Szufladowicz, Karina Rezner, Łukasz Matecki, Piotr Szejn, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Jacek Knap; Dla małoletnich od lat 12 |
13:55 | Samorządowy Wieczór Wyborczy 2024 - II tura; program publicystyczny (2024); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo |
14:15 | Paradiso - (N); spektakl teatralny (2019); reż.: Andrzej Strzelecki; wyk.: Piotr Fronczewski, Witold Dębicki, Piotr Machalica, Jan Englert, Wojciech Pszoniak, Katarzyna Dąbrowska, Ewa Wiśniewska, Marcin Januszkiewicz, Sławomir Orzechowski, Dominika Kluźniak; Dla małoletnich od lat 12 |
15:45 | Nikt tylko ty; program muzyczny (1972); reż.: Janusz Rzeszewski; Bez ograniczeń wiekowych |
16:25 | Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (608) (2024); reż.: Beata Świętnicka, Witold Świętnicki; Bez ograniczeń wiekowych |
17:00 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
17:35 | M jak miłość - odc. 1784 - (N); serial TVP (2024); reż.: Michał Wnuk; wyk.: Michalina Sosna, Hanna Śleszyńska, Alina Szczegielniak, Maurycy Popiel, Kamil Drężek, Paulina Lasota, Mikołaj Roznerski, Małgorzata Pieczyńska, Ilona Janyst, Dominika Lignicka; Dla małoletnich od lat 12 |
18:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
18:50 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
18:55 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
19:10 | Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 5 - (N) (AD); reality show (2024); reż.: Małgorzata Cyganek - Jędrzejczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
20:05 | Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 6 - (N); serial TVP (2021); reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Sonia Mietielica, Andrzej Komarnicki, Mateusz Rusin, Jan Litwinowicz, Grzegorz Małecki, Natella Tretyakova, Kamil Jakubiec, Małgorzata Zajączkowska, Jan Frycz, Andrew Zhuravsky; Dla małoletnich od lat 16 |
20:50 | no... wiadomo - /6/; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
21:20 | Kiedyś to było...; magazyn (2024) |
21:55 | Muzyczne NAJ - Maryla Rodowicz /bis1/; program rozrywkowy (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
22:10 | Kulturalni PL - (682); magazyn (2024); reż.: Karolina Bendera; Bez ograniczeń wiekowych |
23:00 | Zakończenie dniaPONIEDZIAŁEK 22.04.2024 TV Polonia |
23:00 | Polacy to wiedzą! - odc. 95; teleturniej (2024); reż.: Szymon Łosiewicz, Michał Madaliński; Dla małoletnich od lat 7 |
23:30 | Zmartwychwstał Pan, Alleluja! (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
23:50 | Polacy Światu - Maria Skłodowska - Curie; magazyn (2021); Dla małoletnich od lat 12 |
00:00 | Przystanek slow food - odc. 1 sezon IV - Dobrodziejstwa z domowej spiżarni; magazyn kulinarny (2022); reż.: Michał Bandurski; Bez ograniczeń wiekowych |
00:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
00:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Panorama Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
04:10 | Przystanek Ameryka - /96/ (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
04:30 | Barwy szczęścia - odc. 2942 - (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Katarzyna Glinka, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jacek Kałucki, Michał Rolnicki, Hubert Wiatrowski, Jakub Bohosiewicz, Konrad Skolimowski, Katarzyna Głogowska, Piotr Chys; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Gość Poranka (2024); STEREO, 16:9 |
05:20 | Stacja Arktyka - Pacjent ocean; cykl dokumentalny (2023); reż.: SAMBOR WILK, Sambor Wilk; Dla małoletnich od lat 12 |
05:50 | Komisarz Alex - odc. 237 (seria XIX, odc. 8) - "Nowe otwarcie" - (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Piotr Bondyra, Wojciech Czerwiński, Beata Fido, Janusz Chabior, Monika Szufladowicz, Karina Rezner, Łukasz Matecki, Piotr Szejn, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Jacek Knap; Dla małoletnich od lat 12 |
06:40 | Osiecka - odc. 8; serial TVP (2020); reż.: MICHAŁ ROSA; wyk.: MAGDALENA POPŁAWSKA, MARIA PAKULNIS, PIOTR ŻURAWSKI, JĘDRZEJ HYCNAR, MIKOŁAJ ROZNERSKI, BARBARA GARSTKA, ADAM TURCZYK, JAN MARCZEWSKI, MARCIN JANUSZKIEWICZ, ALEKSANDRA PISULA; Dla małoletnich od lat 12 |
07:35 | Paradiso; spektakl teatralny (2019); reż.: Andrzej Strzelecki; wyk.: Piotr Fronczewski, Witold Dębicki, Piotr Machalica, Jan Englert, Wojciech Pszoniak, Katarzyna Dąbrowska, Ewa Wiśniewska, Marcin Januszkiewicz, Sławomir Orzechowski, Dominika Kluźniak; Dla małoletnich od lat 12 |
09:00 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 140 (sezon 2 odc. 15); serial historyczny TVP (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Maja Szopa, Przemysław Stippa, Michał Chorosiński, Joanna Moro, Justyna Ducka, Robert Jarociński, Daniel Wyczesany, Zbigniew Styrczula, Sebastian Skoczeń, Maria Pawłowska; Dla małoletnich od lat 12 |
09:30 | Barwy szczęścia - odc. 2942; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Katarzyna Glinka, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jacek Kałucki, Michał Rolnicki, Hubert Wiatrowski, Jakub Bohosiewicz, Konrad Skolimowski, Katarzyna Głogowska, Piotr Chys; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Teleexpress (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:20 | Gra słów. Krzyżówka - /850/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
10:50 | Leśniczówka - odc. 693; serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Marek Bukowski; wyk.: Jarosław Gruda, Arkadiusz Janiczek, Aldona Jankowska, Mateusz Korsak, Maria Pawłowska, Marta Maria Wiśniewska, Sebastian Jasnoch, Przemysław Bluszcz, Marek Bukowski, Witold Dębicki; Dla małoletnich od lat 12 |
11:20 | Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (609) (2024); reż.: Beata Świętnicka, Witold Świętnicki; Bez ograniczeń wiekowych |
11:55 | Stacja Innowacja - 101; program edukacyjny (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
12:20 | Polacy Światu - .; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
12:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
13:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:25 | Blisko, coraz bliżej - odc. 18 Ta zima była gorąca. Rok 1945; serial TVP (1986); reż.: Zbigniew Chmielewski; wyk.: Zbigniew Zaniewski, Czesław Stopka, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała, Lidia Bienias, Tadeusz Szaniecki, Ewa Ziętek, Teresa Lipowska, Eugeniusz Kujawski, Grażyna Barszczewska; Dla małoletnich od lat 12 |
14:45 | Kabaretowe Naj - Kabaretowy Dzień Ziemi (2021); Dla małoletnich od lat 12 |
15:15 | Magazyn Ekspresu Reporterów (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
16:10 | Teleexpress Extra (2024); STEREO, 16:9 |
16:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
17:00 | Gra słów. Krzyżówka - /850/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Hala odlotów - /5/; talk-show (2024); reż.: Jarosław Minkowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
18:25 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
18:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
18:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
19:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
19:15 | Komisarz Alex - odc. 237 (seria XIX, odc. 8) - "Nowe otwarcie" - (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Piotr Bondyra, Wojciech Czerwiński, Beata Fido, Janusz Chabior, Monika Szufladowicz, Karina Rezner, Łukasz Matecki, Piotr Szejn, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Jacek Knap; Dla małoletnich od lat 12 |
20:05 | Szansa na sukces. Opole 2024 - Andrzej Sobczak; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
21:05 | Campo di Fiori; film dokumentalny (2012); reż.: Michał Nekanda - Trepka; Bez ograniczeń wiekowych |
21:35 | Wróżka z getta; reportaż (2007); reż.: Tomasz Drozdowicz, Maria Nockowska; Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Barwy szczęścia - odc. 2942; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Katarzyna Glinka, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jacek Kałucki, Michał Rolnicki, Hubert Wiatrowski, Jakub Bohosiewicz, Konrad Skolimowski, Katarzyna Głogowska, Piotr Chys; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Polskie Parki Narodowe - Karkonoski Park Narodowy; film dokumentalny (2023); reż.: Rafał Kołodziej; Bez ograniczeń wiekowych |
23:00 | Zakończenie dniaWTOREK 23.04.2024 TV Polonia |
23:00 | Gra słów. Krzyżówka - /850/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
23:30 | Anna Dymna - spotkajmy się - Tomasz Czerwiński (2024); reż.: Marta Kądziela; Dla małoletnich od lat 7 |
00:00 | Polska śródziemnomorska - odc. 3 - Podhale; magazyn kulinarny (2021); reż.: Michał Muzyczuk; Bez ograniczeń wiekowych |
00:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
00:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Panorama Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
04:10 | Stacja Innowacja - 101; program edukacyjny (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
04:30 | Barwy szczęścia - odc. 2943 - (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Katarzyna Glinka, Ewelina Serafin, Konrad Skolimowski, Jasper Sołtysiewicz, Joanna Pocica, Michał Rolnicki, Grzegorz Sierputowski, Piotr Ligienza; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Gość Poranka (2024) |
05:20 | Makłowicz w podróży. Hiszpania (193) - Sierra Nevada; magazyn kulinarny (2016); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
05:50 | Blisko, coraz bliżej - odc. 18 Ta zima była gorąca. Rok 1945; serial TVP (1986); reż.: Zbigniew Chmielewski; wyk.: Zbigniew Zaniewski, Czesław Stopka, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała, Lidia Bienias, Tadeusz Szaniecki, Ewa Ziętek, Teresa Lipowska, Eugeniusz Kujawski, Grażyna Barszczewska; Dla małoletnich od lat 12 |
07:10 | Hala odlotów - /5/; talk-show (2024); reż.: Jarosław Minkowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
08:05 | Jak to działa - Ekologia - CO2; magazyn (2022); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
08:35 | Zwierzaki Czytaki - odc. 168 Pingwin Stasiek; program dla dzieci (2023); reż.: Tomasz Trojanowski; Bez ograniczeń wiekowych |
09:00 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 141 (sezon 2 odc. 16); serial historyczny TVP (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Maria Pawłowska, Przemysław Stippa, Wojan Trocki, Julia Łukowiak, Sebastian Skoczeń, Maja Szopa, Marcin Piętowski, Radosław Pazura, Arkadiusz Janiczek, Dariusz Toczek; Dla małoletnich od lat 12 |
09:30 | Barwy szczęścia - odc. 2943; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Katarzyna Glinka, Ewelina Serafin, Konrad Skolimowski, Jasper Sołtysiewicz, Joanna Pocica, Michał Rolnicki, Grzegorz Sierputowski, Piotr Ligienza; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Teleexpress (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:20 | Gra słów. Krzyżówka - /851/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
10:50 | Leśniczówka - odc. 694; serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Marek Bukowski; wyk.: Sambor Czarnota, Beata Fido, Arkadiusz Gołębiowski, Sebastian Jasnoch, Radosław Pazura, Marta Maria Wiśniewska, Przemysław Bluszcz, Jolanta Fraszyńska, Grzegorz Goch, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
11:20 | Z Andrusem po Galicji - Bielsko - Biała (2019); Bez ograniczeń wiekowych |
11:50 | Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi - odc. 534 (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
12:10 | Studio Lwów; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
12:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
13:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:25 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 302 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 12) - Gość w dom - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Hanna Śleszyńska; Dla małoletnich od lat 12 |
14:15 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 303 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 13) - Wokaliści - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Eryk Lubos, Piotr Polk, Redbad Klynstra-Komarnicki, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
15:15 | Jedyny taki duet na świecie; film dokumentalny (2020); reż.: Jadwiga Nowakowska; Dla małoletnich od lat 7 |
16:10 | Teleexpress Extra (2024); STEREO, 16:9 |
16:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
17:00 | Gra słów. Krzyżówka - /851/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical; magazyn kulinarny (2016); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
18:00 | Studio Lwów; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
18:20 | Przepis dnia s.VI - odc. (30) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
18:25 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
18:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
18:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
19:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
19:15 | Rysa; dramat (2008); reż.: Michał Rosa; wyk.: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krzysztof Stroiński, Ewa Telega, Mirosława Marcheluk, Teresa Marczewska; Dla małoletnich od lat 12 |
20:55 | Polacy Światu - .; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
21:05 | Magazyn Ekspresu Reporterów (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Barwy szczęścia - odc. 2943; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Katarzyna Glinka, Ewelina Serafin, Konrad Skolimowski, Jasper Sołtysiewicz, Joanna Pocica, Michał Rolnicki, Grzegorz Sierputowski, Piotr Ligienza; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Wojownicy czasu - Ostatnia reduta, czyli konfederaci w Zagórzu; cykl dokumentalny (2023); reż.: Grzegorz Gajewski; Dla małoletnich od lat 7 |
23:00 | Zakończenie dniaŚRODA 24.04.2024 TV Polonia |
23:00 | Gra słów. Krzyżówka - /851/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
23:30 | Stacja Arktyka - Pacjent ocean; cykl dokumentalny (2023); reż.: SAMBOR WILK, Sambor Wilk; Dla małoletnich od lat 12 |
00:00 | Okrasa łamie przepisy - Pesto, salsa czy sałsza - (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
00:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
00:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Panorama Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
04:10 | Studio Lwów; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
04:30 | Barwy szczęścia - odc. 2944 - (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Marek Molak, Anna Gzyra - Augustynowicz, Bronisław Wrocławski, Michał Rolnicki, Kamila Kamińska, Mateusz Banasiuk, Katarzyna Glinka, Grzegorz Sierzputowski, Jasper Sołtysiewicz, Jakub Bohosiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Gość Poranka (2024) |
05:25 | Operacja zdrowie - magazyn medyczny - (N); magazyn medyczny (2024); reż.: Piotr Poraj - Poleski; Dla małoletnich od lat 12 |
05:50 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 302 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 12) - Gość w dom - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Hanna Śleszyńska; Dla małoletnich od lat 12 |
06:40 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 303 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 13) - Wokaliści - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Eryk Lubos, Piotr Polk, Redbad Klynstra-Komarnicki, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
07:35 | Jedyny taki duet na świecie; film dokumentalny (2020); reż.: Jadwiga Nowakowska; Dla małoletnich od lat 7 |
08:35 | Animowanki - Pamiętnik Florki s.II - Stare i nowe, odc. 20 - (AD); serial animowany (2014); reż.: Aga Mikina; Bez ograniczeń wiekowych |
08:45 | GO - TU - JEMY - QUESADILLA; magazyn kulinarny (2022); Bez ograniczeń wiekowych |
09:00 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 142 (sezon 2 odc. 17); serial historyczny TVP (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Sebastian Skoczeń, Maria Pawłowska, Przemysław Stippa, Jacek Kopczyński, Grzegorz Pierczyński, Klara Williams, Joanna Moro, Kamil Szklany, Adam Rosa, Weronika Jaskółka; Dla małoletnich od lat 12 |
09:30 | Barwy szczęścia - odc. 2944; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Marek Molak, Anna Gzyra - Augustynowicz, Bronisław Wrocławski, Michał Rolnicki, Kamila Kamińska, Mateusz Banasiuk, Katarzyna Glinka, Grzegorz Sierzputowski, Jasper Sołtysiewicz, Jakub Bohosiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Teleexpress (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:20 | Gra słów. Krzyżówka - /852/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
10:50 | Leśniczówka - odc. 695; serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Marek Bukowski; wyk.: Arkadiusz Janiczek, Mateusz Kmiecik, Małgorzata Niemirska, Maria Pakulnis, Polina Vasylyna, Jolanta Fraszyńska, Jarosław Gruda, Sebastian Jasnoch, Zbigniew Lesień, Joanna Orleańska; Dla małoletnich od lat 12 |
11:20 | Ludzie z dobrego towarzystwa - Rafał Blechacz; cykl reportaży (2023); Dla małoletnich od lat 12 |
11:50 | Kierunek Zachód - /264/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
12:10 | Magazyn z Wysp - 291 (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
12:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
13:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:25 | O mnie się nie martw s.II odc. 6/13 - (AD); serial komediowy TVP (2015); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
14:15 | O mnie się nie martw s.II odc. 7/13 - (AD); serial komediowy TVP (2015); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
15:05 | Widzący w ciemności; film dokumentalny (2023); reż.: Jadwiga Nowakowska; Dla małoletnich od lat 7 |
16:10 | Teleexpress Extra (2024); STEREO, 16:9 |
16:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
17:00 | Gra słów. Krzyżówka - /852/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Z Andrusem po Galicji - Bielsko - Biała (2019); Bez ograniczeń wiekowych |
18:00 | Magazyn z Wysp - 291 (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
18:20 | Przepis dnia s.VI - odc. (31) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
18:25 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
18:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
18:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
19:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
19:15 | Na dobre i na złe - odc. 916 Czy oliwa sprawiedliwa?; serial TVP (2024); reż.: Tadeusz Łysiak; wyk.: Anna Szymańczyk, Weronika Walasiewicz, Dawid Kunicki, Katarzyna Cichosz, Jagoda Pietruszkówna, Michał Żebrowski, Grzegorz Małecki, Marcin Troński, Maria Kowalik, Marta Walesiak; Dla małoletnich od lat 12 |
20:10 | Zatoka szpiegów - odc. 3 - (AD); serial TVP (2024); reż.: Michał Rogalski; wyk.: Bartosz Gelner, Przemysław Kozłowski, Mariusz Bonaszewski, Karolina Kominek, Wiktoria Supryn, Wojciech Skibiński, Karol Pocheć, Anna Radwan, Robert Latusek, Michał Mikołajczak; Dla małoletnich od lat 16 |
21:05 | Jedyny taki duet na świecie; film dokumentalny (2020); reż.: Jadwiga Nowakowska; Dla małoletnich od lat 7 |
22:00 | Barwy szczęścia - odc. 2944; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Marek Molak, Anna Gzyra - Augustynowicz, Bronisław Wrocławski, Michał Rolnicki, Kamila Kamińska, Mateusz Banasiuk, Katarzyna Glinka, Grzegorz Sierzputowski, Jasper Sołtysiewicz, Jakub Bohosiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Wędrowiec Polski - Kurpie; cykl reportaży (2023); reż.: Agnieszka Żmijewska; Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Zakończenie dniaCZWARTEK 25.04.2024 TV Polonia |
23:00 | Gra słów. Krzyżówka - /852/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
23:30 | Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (609) (2024); reż.: Beata Świętnicka, Witold Świętnicki; Bez ograniczeń wiekowych |